Przejdź do treści

Praca: SAP SD Consultant / Senior Consultant

SAP SD Consultant / Senior Consultant
Miejsce pracy: Wrocław
Nr ref.: 12/03/SSD

Specjalność HICRON to sprzedaż, wdrożenia i obsługa posprzedażna zaawansowanych rozwiązań z zakresu IT. Dzięki zespołowi specjalistów oferujemy naszym klientom profesjonalne doradztwo w zakresie realizowanych projektów SAP. Dodatkowo proponujemy usługi integracji oraz projektowania dedykowanych, innowacyjnych rozwiązań IT (.NET, Java). W HICRON łączymy możliwości jakie daje branża IT, międzynarodowe projekty oraz atmosferę firmy o polskich korzeniach.

Opis stanowiska
  • Obsługa incydentów w zakresie wsparcia modułów logistycznych zgodnie obowiązującymi SLA
  • Implementacja  rozwiązań programistycznych i modułowych dla międzynarodowych przedsiębiorstw
  • Udział w tworzeniu koncepcji i specyfikacji techniczno-biznesowych
  • Utrzymanie relacji z Klientem
  • Praca w zgodzie ze standardami ITIL
Wymagania
  • Min. 6-letnie doświadczenie we wdrożeniach lub wsparciu klientów w logistycznych modułach systemu SAP
  • Bardzo dobra znajomość zagadnień z zakresu integracji modułu SD z innymi obszarami SAP
  • Wysokie zdolności analityczne
  • Umiejętność rozwiązywania problemów
  • Samodzielność i zaangażowanie w realizację powierzonych zadań
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
Mile widziane:
  • Znajomość języka niemieckiego
  • Znajomość modułów SAP VMS, DBM
Oferujemy
  • Dołącz do najlepszych Konsultantów SAP w stabilnym i doświadczonym zespole
  • Pracuj na co dzień zgodnie z najwyższymi standardami
  • Współpracuj z Klientami działającymi na arenie międzynarodowej
  • Rozwiń swoje umiejętności w roli trenera i korzystaj z pełnego zakresu materiałów szkoleniowych SAP Learning Hub
  • Korzystaj z bogatego pakietu benefitów pozapłacowych (Medicover, ubezpieczenie grupowe, imprezy integracyjne, rywalizacje sportowe, karta Multisport, zajęcia z j. niemieckiego)