Przejdź do treści

Praca: Serwisant (HVAC)

Oferta nieaktualna

SPIE jest wiodącym europejskim niezależnym dostawcą kompleksowych usług w dziedzinie elektrotechniki, informatyki, mechaniki i technologii oraz usług zintegrowanego zarządzania budynkiem - od planowania budynku, poprzez eksploatację nieruchomości po doradztwo energetyczne.

Serwisant (HVAC)

Celem stanowiska jest:

utrzymanie w ruchu urządzeń/systemów i instalacji wentylacji, klimatyzacji, chłodnictwa, kotłów CO (klimatyzatory typu split, multisplit, VRF, agregaty wody lodowej, szafy klimatyzacji precyzyjnej itp.) w tym m.in.:

  • naprawa, konserwacje, montaż urządzeń i instalacji technicznych (HVAC)
  • wykonywanie planowych inspekcji i przeglądów
  • obsługa klientów wewnętrznych spółki
  • tworzenie raportów z prac serwisowych i dodatkowych
  • prowadzenie zleconych przez przełożonego prac dodatkowych w ramach obsługi kontraktu/klienta
  • wsparcie merytoryczne pracowników SPIE Polska w zakresie instalacji HVAC

Jeśli posiadasz:

  • wykształcenie min. średnie techniczne lub wyższe w kierunku inżynierii środowiska (klimatyzacja, wentylacja, chłodnictwo)
  • doświadczenie w naprawach i konserwacji urządzeń chłodniczych i klimatyzacyjnych
  • praktyczna znajomość z zakresu elektryki i automatyki urządzeń chłodniczych
  • czynne prawo jazdy kat.B
  • praktyczną znajomość obsługi pakietu MS Office (raportowanie)
  • cechy takie jak: efektywna organizacja czasu i pracy, gotowość do wyjazdów służbowych, samodzielność, odpowiedzialność, umiejętność realizacji zadań pod presją czasu, chęć podnoszenia kwalifikacji
  • świadectwa kwalifikacji G1, G2, G3 D i E będą mile widziane

Wybranym kandydatom oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • interesujący zakres zadań
  • przyjazne środowisko pracy
  • stabilne warunki zatrudnienia