Przejdź do treści

Praca: Serwisant / Mechanik Ciągników i Maszyn Rolniczych

Firma Jaskot

  • obecna na rynku 1995 r.
  • doświadczony dystrybutor techniki rolniczej, komunalnej i leśnej.
  • od wielu lat związana z wiodącymi markami: Deutz Fahr, Merlo, Amazone, Maschio Gaspardo
Serwisant / Mechanik Ciągników i Maszyn Rolniczych
Miejsce pracy: Budziszów Wielki (pow. jaworski), Siekierczyn (pow. lubański)
Zakres obowiązków:
  • Naprawa gwarancyjna i pogwarancyjna ciągników maszyn rolniczych
  • Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientem
  • Diagnostyka ciągników i maszyn
  • Uruchomienie maszyn u klienta
  • Przygotowywanie maszyn do wydania, doposażenie
  • Doradztwo w zakresie prawidłowej eksploatacji maszyny
Kandydata powinny cechować:
  • Wykształcenie kierunkowe (techniczne, rolnicze)
  • Znajomość budowy maszyn
  • Znajomość obsługi komputera
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • Prawo jazdy kat. B
  • Chęć do nauki i zgłębiania wiedzy branżowej.
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Dyspozycyjność
Oferujemy:
  • Pracę w renomowanej firmie o stabilnej pozycji rynkowej
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • System szkoleniowy i premiowy
  • Uczestnictwo w specjalistycznych szkoleniach
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Wysokie wynagrodzenie w zależności od posiadanego doświadczenia i uzyskiwanych efektów pracy
Wynagrodzenie:
  • Od 4000 do 8000 zł brutto w zależności od doświadczenia i uzyskiwanych efektów