Przejdź do treści

Praca: Ślusarz narzędziowy / Mechanik

Tridon Clamp Products to firma z ponad 100 letnim doświadczeniem w branży elementów złącznych. Posiada swoje siedziby w USA, Chinach, Indiach a teraz również w Europie. Zatrudnia ponad 1500 pracowników na całym Świecie. Oferuje stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w bardzo ciekawej, ambitnej i szybko rozwijającej się firmie. Zatrudnionych pracowników obejmuje atrakcyjnym pakietem zdrowotnym, sportowym, szkoleniowym oraz premiowym.

Wszystkich zainteresowanych, wykwalifikowanych pracowników, którzy szukaja spokoju i pracy w miłej atmosferze - zapraszamy do Kudowy Zdrój – przyjedź, pracuj i odpoczywaj z nami w Kudowie.

Twój amerykański sen może się spełnić!

W związku z intensywnym rozwojem i rozbudową parku maszynowego w europejskim oddziale w Kudowie Zdroju (woj. dolnośląskie) firma Tridon poszukuje odpowiedzialnej osoby na stanowisko:

Ślusarz narzędziowy / Mechanik
Miejsce pracy: Kudowa-Zdrój

Obowiązki:

  • wykonawstwo nowego oprzyrządowania wg przedstawionej dokumentacji konstrukcyjnej (wykrojniki, tłoczniki, przyrządy montażowe)
  • przegląd, naprawy wykorzystywanego w produkcji oprzyrządowania
  • uczestnictwo w trakcie wykonywania prób nowego oprzyrządowania jak i regenerowanego
  • znajomość przestrzegania procedur systemu Zarządzania Jakością, Bezpieczeństwa i Higieny

Wymagania:

  • wykształcenie – zawodowe lub średnie techniczne
  • doświadczenie zawodowe
  • bardzo dobra umiejętność czytania rysunku technicznego
  • bardzo dobra znajomość procesów technologicznych oraz umiejętność rozwiązywania problemów technologicznych na danym stanowisku pracy
  • bardzo dobra znajomość zasad metrologii
  • bardzo dobra znajomość tłocznictwa blach
  • bardzo dobra znajomość i umiejętność posługiwania się narzędziami ślusarskimi
  • mile widziane uprawnienia na wózki widłowe, żurawiki, suwnice

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego w amerykańskiej firmie
  • przyjazną i koleżeńską atmosferę w pracy
  • karty na basen oraz siłownię
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie i benefity pozapłacowe
  • projekty realizowane w międzynarodowych zespołach
  • zapewniamy prywatną opiekę medyczną dla pracownika z opcją rozszerzenia na rodzinę/partnera;