Przejdź do treści

Praca: Ślusarz / Pracownik Narzędziowni

Ogłoszenie numer: 2291768, z dnia 2019-02-27

Capricorn S.A. to dynamiczne, nowocześnie zarządzane przedsiębiorstwo produkcyjne, oferujące wyroby do instalacji grzewczych, sanitarnych i systemów zamocowań. Nasze działania opierają się na wieloletnim doświadczeniu w tworzeniu kompleksowych rozwiązań dla instalatorów. Od momentu powstania w 1994 do dnia dzisiejszego przedsiębiorstwo utrzymuje czynne tempo rozwoju. Wysoka jakość produktów, innowacyjność, niezawodność oraz sprawny system dystrybucji zostały docenione przez naszych klientów w Polsce i zagranicą.

Obecnie poszukujemy osoby zainteresowanej podjęciem pracy na stanowisku:

Ślusarz / Pracownik Narzędziowni

Miejsce pracy: dolnośląskie / Świebodzice

Opis stanowiska

  • wykonywanie prostych prac ślusarskich

  • udział w procesie wdrażania nowych form

  • udział w procesie wdrażania nowych przyrządów

Wymagania

  • wykształcenie min. średnie, zawodowe lub w trakcie nauki (kierunki techniczne, mechaniczne)

  • zdolność szybkiego uczenia się i zapamiętywania

  • dokładność, sumienność

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie i umowę o pracę

  • bezpieczną pracę w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym

  • dostęp no nowych rozwiązań technologicznych

  • rozwój zawodowy, podnoszenie kwalifikacji, zdobywanie nowych uprawnień