Przejdź do treści

Praca: Spawacz

Ogłoszenie numer: 3652386, z dnia 2020-09-29

POLYTECHNIK DPU SP. Z O.O. to wiodący producent systemów odsysających i filtrujących dla przemysłu drzewnego. Od prawie 30 lat wyznaczamy standardy polskiej logistyki wewnętrznej łącząc bogate doświadczenie z nowoczesnością stosowanych rozwiązań. Firma prowadzi sprzedaż opartą na doradztwie technicznym i obsługą na najwyższym poziomie.

Pod marką Höcker Polytechnik zatrudniamy w Niemczech, Polsce, Rosji i Szwajcarii ponad 300 pracowników. Obecnie do naszego oddziału w Strzegomiu poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko:

Spawacz

Miejsce pracy: dolnośląskie / Strzegom

Opis stanowiska

  • praktyczne doświadczenie w spawaniu elementów i detali metalowych (m.in. podzespoły urządzeń, kolana, wirniki, obudowy urządzeń, konstrukcje stalowe),
  • wykonywanie ręcznych prac transportowych/przenoszenie materiałów na stanowisko pracy,
  • szlifowanie detali,
  • ścisła współpraca z brygadzistą i mistrzem produkcji.

Wymagania

  • umiejętność spawania elementów metalowych – półautomat,
  • aktualne certyfikaty spawalnicze,
  • znajomości rysunku technicznego i umiejętność posługiwania się urządzeniami pomiarowymi,
  • wykształcenie min. średnie (nie jest to warunek konieczny - ważniejsze jest doświadczenie).

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w firmie posiadającej ugruntowaną pozycję rynkową,
  • praca od zaraz - zatrudnienie na podstawie umowa o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności (podstawa + premia) - do tego tematu zawsze podchodzimy indywidualnie, spotkajmy się, poznajmy i porozmawiajmy,
  • pracę w młodym, ambitnym zespole,
  • pracę w systemie dwuzmianowym 6-14, 14-22 od poniedziałku do piątku,
  • niezbędne narzędzia oraz ubrania robocze,
  • pracę w ogrzewanych halach produkcyjnych,
  • możliwość płatnych nadgodzin, jeśli pracownik wyrazi taką chęć,
  • pakiet socjalny oraz dopłata pracodawcy do polisy grupowego ubezpieczenia,
  • szkolenia stanowiskowe.