Przejdź do treści

Praca: Spawacz

Jesteśmy w 100% polską firmą, której głównym celem i najważniejszą misją, realizowaną konsekwentnie od ponad 12 lat, jest dostarczanie nowoczesnych oraz niezawodnych maszyn CNC. Naszą pasją jest tworzenie najwyższej jakości przecinarek plazmowych i gazowych. Wspólny wysiłek i serce, które wkładamy w to co robimy, pozwoliły nam osiągnąć pozycję niekwestionowanego lidera w branży. Wyprodukowaliśmy już niemal 500 unikalnych maszyn, które cieszą się nie tylko dobrą opinią ekspertów przyznających im liczne branżowe nagrody, ale przede wszystkim kolejnych klientów poszukujących rozwiązań najlepszych i najbardziej efektywnych dla swoich potrzeb.
Stawiamy na pracę zespołową i rozwój pracowników. Stale poszukujemy nowych talentów, ludzi, którzy będą w stanie się zaangażować i wiele wnieść w dalsze doskonalenie naszych produktów, co jest naszą podstawową wartością.

Wierzymy, że wyjątkowe maszyny tworzą wyjątkowi ludzie.

Obecnie w związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osób na stanowisko:

Spawacz
Miejsce pracy: Legnica
Nr ref.: SP/08/2018

Obowiązki

  • przygotowanie elementów maszyn do spawania
  • prace monterskie i ślusarskie przy budowie maszyn
  • spawanie wykonywanych elementów
  • nakładanie powłok antykorozyjnych na elementy maszyny

Wymagania

  • umiejętność pracy w zespole i organizacja własnej pracy
  • zaangażowanie i dyspozycyjność
  • umiejętność spawania metodą MAG
  • uprawnienia spawalnicze MAG 135

Oferujemy

  • ciekawą pracę w młodym, ambitnym zespole, który preferuje zaangażowanie i inicjatywę w działaniu
  • pracę w przyjaznej i partnerskiej atmosferze w dynamicznie rozwijającej się polskiej firmie
  • możliwość rozwoju i kontaktu z nowoczesnymi technologiami
  • dużą samodzielność w zakresie realizacji powierzonych zadań
  • stabilność zatrudnienia
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: https://www.praca.pl/spawacz_2035943.html
W momencie przystąpienia do procesu rekrutacji Administratorem przekazanych przez Ciebie danych staje się firma STIGAL z siedzibą w Złotniki 19, 59-223 Krotoszyce.

Twoje dane będą przechowywane nie dłużej niż 1 miesiąc po zakończonej rekrutacji na aplikowane stanowisko. Dbamy o bezpieczeństwo danych, nie sprzedajemy i nie przekazujemy Twoich danych osobowych innym podmiotom. W każdej chwili możesz wycofać zgodę na ich przetwarzanie lub je zmodyfikować. W razie jakichkolwiek wątpliwości dotyczących bezpieczeństwa danych należy skontaktować się z Administratorem Danych Osobowych ado@stigal.pl. Przysługuje Tobie również prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Podstawa prawna:
art. 13 rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016)