Przejdź do treści

Praca: Specjalista do spraw organizacji imprez

Powiatowy Urząd Pracy w Bolesławcu
Specjalista do spraw organizacji imprez
Miejsce pracy: Nowogrodziec
Numer: StPr/21/1345
OBOWIĄZKI:
Organizowanie imprez kulturalnych, pozyskiwanie pozabudżetowych źródeł finansowania, animowanie lokalnej twórczości i rozwoju kulturalnego, opracowywanie budżetu imprez, współpraca z organizacjami i instytucjami społeczno-kulturalnymi i oświatowymi. Pierwsza umowa na okres próbny, następna na czas nieokreślony.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania inne:

Wykształcenie wyższe lub średnie, mile widziane doświadczenie pracy w instytucji kultury, bardzo dobra znajomość obsługi komputera, dyspozycyjność, umiejętność organizacji i prowadzenia imprez, umiejętność pozyskiwania środków pozabudżetowych.

Miejsce pracy:

Nowogrodziec

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bolesławcu