Praca: Specjalista ds. administracji w dziale HR ze znajomością języka niemieckiego

Grafton Recruitment, firma założona w 1982 roku w Irlandii, to wiodąca agencja rekrutacyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001.

Agencja zatrudnienia (nr licencji 812)
Specjalista ds. administracji w dziale HR ze znajomością języka niemieckiego
Miejsce pracy: Wrocław
Opis stanowiska:
  • kontakt z pracownikami firmy (pracującymi w krajach Dachu),
  • udzielanie informacji na tematy związane z cyklem życia pracowniczego (ilość dni urlopowych, przysługujące benefity, szkolenia, itp.),
  • weryfikowanie poprawności zawieranych umów o pracę,
  • aktualizacja danych pracowniczych w systemie,
  • dbanie o dobry wizerunek firmy.
Wymagania:
  • zainteresowanie zagadnieniami związanymi z obszarem HR,
  • zaawansowana znajomość języka niemieckiego (C1),
  • zaawansowana znajomość języka angielskiego (B2/C1),
  • doświadczenie komercyjne oraz znajomość programu SAP będzie dodatkowym atutem,
  • pozytywne nastawienie, chęć rozwoju zawodowego,
  • dostępność do pracy w wymiarze 40h/tygodniowo w godzinach biznesowych.
Informacje dodatkowe:
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • umowę o pracę,
  • pakiet benefitów ( karta sportowa, ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, kursy języków obcych, szkolenia tematyczne, itp.),
  • szkolenia wdrożeniowe,
  • międzynarodowe środowisko, wysoka kultura pracy.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku pod ogłoszeniem: "APLIKUJ TERAZ".
Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”