Przejdź do treści

Praca: Specjalista ds. administracyjnych

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Specjalista ds. administracyjnych
Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie
Numer: StPr/20/0577
OBOWIĄZKI:

- Przyjmowanie interesantów oraz udzielanie im ogólnych informacji; - obsługa telefonów kserokopiarki i innych urządzeń biurowych; - prowadzenie grafiku konferencji i spotkań kierownictwa; - inne zadania wynikające ze specyfiki stanowiska pracy.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Zawód: Sekretarka (wymagany staż - lata: 5)
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Język: koreański, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Wymagania inne:

1) wykształcenie Średnie 2) staż pracy Min. 5 lat doświadczenia na stanowisku związanym z pracą biurową 3) umiejętność specjalność Biegła znajomość języka koreańskiego w mowie i piśmie (niezbędna do komunikacji z koreańskimi pracownikami i klientami spółki)

Miejsce pracy:

Bielany Wrocławskie

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu