Przejdź do treści

Praca: Specjalista ds. bhp i ochrony środowiska

Powiatowy Urząd Pracy w Legnicy
Specjalista ds. bhp i ochrony środowiska
Miejsce pracy: Prochowice
Numer: StPr/21/1624
OBOWIĄZKI:
• przeprowadzanie kontroli warunków pracy oraz przestrzegania zasad BHP,• informowanie pracodawcy o wystąpieniu zagrożeń na terenie zakładu,• sporządzanie (co najmniej raz w roku) analiz stanu technicznego pomieszczeń,• organizowanie szkoleń z zakresu BHP, • prowadzenie rejestrów, kompletowanie i przechowywanie dokumentów dotyczących wypadków przy pracy,• udział w ustalaniu okoliczności i przyczyn wypadków,• opiniowanie szczegółowych instrukcji dotyczących bezpieczeństwa i higieny pracy stanowisk,• doradztwo w zakresie stosowania przepisów oraz zasad bezpieczeństwa i higieny pracy,• udział w dokonywaniu oceny ryzyka zawodowego,• obsługa firmy w zakresie ochrony środowiska
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Uprawnienia: 2 lat pracy w zawodzie

Wymagania inne:

Osoba na tym stanowisku powinna mieć ukończone studia w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy oraz odbyć minimum dwuletni staż pracy.

Miejsce pracy:

Prochowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 5 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Legnicy