Przejdź do treści

Praca: Specjalista ds. BHP i Ochrony Środowiska

Ogłoszenie numer: 2469543, z dnia 2019-06-03

Firma ArcelorMittal Syców sp. z o,o. zajmująca się produkcją drutów i wyrobów z drutów, będąca częścią światowego lidera w produkcji stali ArcelorMittal, poszukuje osoby na stanowisko:

Specjalista ds. BHP i Ochrony Środowiska

Miejsce pracy: dolnośląskie / Syców

Opis stanowiska

  • wspieranie kadry kierowniczej w zakresie zarządzania bezpieczeństwem pracy, ochroną PPOŻ i ochroną środowiska,
  • prowadzenie szkoleń wstępnych, organizacja szkoleń okresowych BHP,
  • sporządzanie dokumentacji powypadkowej, współudział w opracowywaniu oceny ryzyka zawodowego,
  • współudział w opracowywaniu instrukcji bezpiecznej pracy na stanowiskach pracy,
  • kontrola warunków pracy oraz przestrzegania przepisów BHP i PPOŻ,
  • planowanie i uczestnictwo w pomiarach środowiska pracy, prowadzenie rejestru pomiarów,
  • sporządzanie raportów BHP i ochrony środowiska wynikających z przepisów prawa polskiego i wymogów grupowych,
  • zarządzanie gospodarką odpadami oraz emisjami do środowiska,
  • prowadzenie spraw związanych z poprawnym funkcjonowaniem zakładowych systemów OHSAS 18001 oraz ISO14001.

Wymagania

  • uprawnienia do wykonywania zadań na stanowisku Specjalisty ds. BHP,
  • znajomość obowiązujących przepisów w zakresie BHP i PPOŻ oraz ochrony środowiska,
  • znajomość języka angielskiego przynajmniej w stopniu średnim,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej mile widziane,
  • samodzielność, zaangażowanie, dyspozycyjność oraz komunikatywność.

Oferujemy

  • interesującą, stabilną pracę w międzynarodowej firmie,
  • umowę o pracę na czas nieokreślony po okresie próbnym,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • rozwój i system szkoleń,
  • dobrą atmosferę pracy w młodym zespole.