Przejdź do treści

Praca: Specjalista ds. controllingu / Dział Księgowości

Oferta nieaktualna

Firma RENA Polska Sp. z o.o. - świadcząca kompleksowe usługi w zakresie mechanicznej obróbki tworzyw sztucznych i montażu urządzeń, specjalizująca się w produkcji elementów toczonych i frezowanych oraz zbiorników, a także montażu kompletnych zespołów i podzespołów z tworzyw sztucznych. Naszym Klientom oferujemy dodatkowo konstrukcję, zakupy oraz usługi logistyczne.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. controllingu / Dział Księgowości
Miejsce pracy: Wykroty, Lubań, Zgorzelec, Bolesławiec

Opis stanowiska – zakres obowiązków:
  • Odpowiedzialność za system ERP w zakresie controllingu/ rachunkowości kosztów
  • Wsparcie przy sporządzaniu finansowych sprawozdań miesięcznych, kwartalnych i rocznych
  • Budżetowanie/ forecast
  • Analiza miesięcznych kosztów uwzględniając budżet
  • Przeprowadzanie uzgodnień między spółkami powiązanymi (rozliczenia, potwierdzenia sald, kompensaty)
  • Raportowanie miesięczne do spółki matki w Niemczech
  • Kontrolowanie projektów produkcyjnych
  • Ścisła współpraca z innymi działami firmy
  • Udział w projektach controllingowych w międzynarodowym środowisku w ramach całej Grupy
Wymagania:
  • Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w środowisku międzynarodowym
  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne (preferowane finanse /ekonomia)
  • Dobra znajomość j. niemieckiego w mowie i piśmie
  • Znajomość języka angielskiego – mile widziana
  • Bardzo dobra znajomość MS Office, ze szczególnym uwzględnieniem aplikacji Excel
  • Komunikatywność, samodzielność, dokładność oraz wysokie poczucie odpowiedzialności
  • Rozwinięte zdolności analitycznego myślenia i prognozowania
  • Umiejętności planowania i poszukiwania alternatywnych rozwiązań dla pojawiających się problemów
Oferujemy:
  • Pełną wyzwań pracę w międzynarodowym koncernie o stabilnej pozycji na rynku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych
  • Częściowy zwrot kosztów dojazdu
  • Możliwość podnoszenia poziomu znajomości języków obcych
  • Przyjazne warunki pracy