Praca: Specjalista ds. danych podstawowych SAP w Dziale Zakupów

Specjalista ds. danych podstawowych SAP w Dziale Zakupów
Miejsce pracy: Milicz
Zadania:
  • Dbanie o terminowość oraz poprawność danych podstawowych w  systemie SAP
  • Tworzenie nowych indeksów w systemie SAP
  • Zakładanie nowych kontrahentów
  • Bieżąca analiza  zapotrzebowań (PR-ek)
  • Realizacja procesu zakupowego dla zakładów: negocjacje, wystawianie zamówień  (PO) i wysyłanie do dostawcy
Wymagania:
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w pracy w systemie SAP
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2 (mile widziane)
  • Wykształcenie wyższe (mile widziane)
  • Prawo jazdy kat B
  • Znajomość MS Office
  • Sumienność, skrupulatność i systematyczność
  • Dobra organizacja pracy
  • Zdolności analityczne
Oferujemy Ci w zamian:
  • Zatrudnienie w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Umowę o pracę
  • Możliwość korzystania z dodatkowych benefitów (ubezpieczenia na życia, opieki medycznej ENEL-MED, karty sportowej)
  • Pracę w przyjaznej atmosferze
  • Miejsce pracy w jednym z zakładów produkcyjnych Xella

(Ostrołęka, Sieradz,  Piła (Stobno),  Milicz,  Powodowo (Wolsztyn),  Iława,  Pasym, Michałów-Reginów (Wieliszew),  Żabinko,  Radom,  Trzciniec,  Teodory)

Kim jesteśmy

Xella Polska - jeden z największych i najbardziej doświadczonych producentów materiałów budow­lanych w Polsce. Jesteśmy częścią międzynarodowego koncernu Xella Group, obecnego w 30 krajach świata.

Oferujemy markowe wyroby Ytong, Silka i Multipor, które stanowią spójny system budowlany umożliwiający budowę energooszczędnych budynków mieszkalnych, obiektów użyteczności pub­licznej, wielkopowierzchniowych hal przemysłowych czy kompleksów handlowych.

Prowadzimy sprzedaż poprzez sieć dystrybucji na terenie Polski (obejmującą około tysiąca firm han­dlowych) oraz w krajach takich jak: Litwa, Łotwa, Ukraina oraz w obwodzie Kaliningradzkim.

Mamy 12 nowoczesnych zakładów produkcyjnych w Polsce, zatrudniamy w kraju około 650 osób.