Przejdź do treści

Praca: Specjalista ds. Dostaw Horeca

Specjalista ds. Dostaw Horeca
Nr ref.: Spec. ds. dostaw

Miejsce pracy: Cała Polska

Zakres obowiązków:

  • Wdrażanie nowych systemów oraz szkolenie pracowników,
  • Koordynowanie, nadzór, kontrola działów odpowiedzialnych za dystrybucję.

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie,
  • Doświadczenie w pracy w dziale związanym z dystrybucją towaru do klienta,
  • Umiejętność efektywnego wdrażania nowych systemów i rozwiązań organizacyjnych oraz umiejętność zarządzania zespołem pracowników,
  • Wysokie umiejętności analityczne oraz bardzo dobra znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office),
  • Samodzielne i konsekwentne dążenie do realizacji wyznaczonych celów przy jednoczesnym zachowaniu standardów i procedur,
  • Wysoka kultura osobista, komunikatywność i dyspozycyjność,
  • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych, czynne prawo jazdy kat. B,
  • Znajomość systemu ISO 22000 będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę,
  • Narzędzia pracy takie jak: samochód, komputer, telefon służbowy,
  • Szkolenia i kursy podnoszące kwalifikacje zawodowe,
  • Możliwość zdobywania doświadczenia zawodowego,
  • Udział w tworzeniu i wdrażaniu nowatorskich projektów,
  • Pracę w rozwijającym się segmencie rynku,
  • Szeroki pakiet świadczeń z ZFŚS,
  • Możliwość przystąpienia do programu MultiSport,

Obszar działania na w/w stanowisku obejmuje całą Polskę, ale w szczególności lokalizacje takie jak:

Poznań, Warszawa, Łódź, Szczecin, Gdańsk, Wrocław, Kraków, Katowice, Gliwice, Bytom, Białystok, Lublin, Radom.

Aplikacje z dopiskiem w tytule maila – Spec. ds. dostaw

W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: https://www.praca.pl/specjalista-ds-dostaw-horeca_2072101.html
Drogi Kandydacie/Kandydatko, skontaktujemy się z Tobą, jeśli Twoja aplikacja zostanie uwzględniona w prowadzonym przez nas procesie rekrutacyjnym. Informujemy, że jesteśmy administratorami tych danych, które zostały w formie CV przesłane bezpośrednio do nas, na adres wskazany w tym ogłoszeniu.