Przejdź do treści

Praca: Specjalista ds. handlu zagranicznego

Ogłoszenie numer: 2220754, z dnia 2018-12-27

EUROBENT Sp. z o.o.

Firma Eurobent to prężnie rozwijająca się firma, która zajmuje się produkcją mat bentonitowych.
Jesteśmy na rynku od 2008 r. Dostarczamy nasz produkt do klientów na całym świecie.

Specjalista ds. handlu zagranicznego

Miejsce pracy: dolnośląskie / Świdnica

Opis stanowiska

Miejsce pracy: 58-100 Świdnica; ul. Kliczkowska 42
Region: dolnośląskie
Wynagrodzenie: do negocjacji

Zadania:

  • negocjacje handlowe oraz monitorowanie projektów na powierzonych rynkach
  • pełna obsługa klienta, od tworzenia oferty po serwis posprzedażowy
  • tworzenie dokumentacji zamówień
  • analiza i monitorowanie potrzeb klienta

Wymagania

  • wykształcenie minimum średnie
  • znajomość programu Subiekt
  • elastyczność, umiejętność pracy w zespole
  • sumienność, dyspozycyjność, gotowość do wyjazdów służbowych
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację.
  • mile widziany dodatkowy język obcy
  • ważne prawo jazdy kat. B
  • zdolność do pracy pod presją czasu oraz do zarządzania wieloma zadaniami jednocześnie
  • umiejętność do podejmowania samodzielnych decyzji
  • w razie konieczności gotowość do pracy w nadgodzinach na zasadach określonych w kodeksie pracy

Oferujemy

  • pracę pełną wyzwań w młodym zespole
  • możliwość zdobycia nowych umiejętności
  • dofinansowanie nauki j. angielskiego
  • na początek umowa o pracę na czas próbny 3 miesiące,
  • wysokość wynagrodzenia na okresie próbnym do negocjacji
  • system pracy jednozmianowej w godzinach 8:00 - 16:00