Przejdź do treści

Praca: Specjalista ds. HR Administrator

Naszym klientem jest międzynarodowa firma Japonska

Specjalista ds. HR Administrator

Miejsce pracy: Wrocław

Międzynarodowa firma Japonska poszukuje obecnie kandydatów na stanowisko: HR Specialist.

To wspaniała okazja dla uzdolnionych kandydatów, którzy chcieliby pracować w międzynarodowym zespole. Jeśli posiadasz min. 0~3 letnie doświadczenie w dziale HR oraz znajomość języka angielskiego na co najmniej poziomie biznesowym, nie wahaj się, aby aplikować na wspomniane stanowisko.

Opis stanowiska:
  • Nadzorowanie dokumentacji dotyczącej danych osobowych i uaktualnianie bazy
  • Sporządzanie umów o pracę zawieranych pomiędzy firmą a nowymi pracownikami
  • Przygotowywanie dokumentów dla nowych pracowników i udzielanie im informacji o firmie
  • Tworzenie i poprawianie wewnętrznych przepisów firmy odnośnie zarządzania personelem
  • Ukierunkowanie firmy na nowych pracowników
  • Sporządzanie umów o pracę i umów zlecenia
  • Sporządzanie do umów o pracę i umów zlecenia zmian, aneksów
  • Zarządzanie wynagrodzeniami pracowników (liczenie nadgodzin)
  • Przygotowywanie płatności dla pracowników na umowy zlecenie
  • Wykonywanie wszelkich wymaganych raportów oraz prac urzędniczych związanych z powyższymi zadaniami
Experience:
  • 0~3 years of experience in HR position with similar responsibilities required
Education, Knowledge, and Skills:
  • Bachelors degree in administration, business, or arealated field required
  • Proficiency in English language required
  • Excellent skills using MS Word, Excel, etc.
  • Excellent problem solving / judgment skills, and high level of attention to detail and accuracy
  • Strong organizational skills, and the ability to work under pressure
  • Ability to handle and prioritize multiple tasks and meet all deadlines
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)