Przejdź do treści

Praca: Specjalista ds. HR

Oferta nieaktualna
Specjalista ds. HR
Nr Ref.: SHR 11/2018
Zadania:
  • Realizacja strategii personalnej w obszarze wdrożenia i szkoleń
  • Realizacja projektów staży, praktyk
  • Koordynacja projektu klas patronackich dla uczniów i studiów dualnych dla studentów
  • Realizacja zadań w obszarze pozyskiwania kandydatów
  • Realizacja zadań z obszaru employer brandingu
  • Dbałość o obieg dokumentacji HR wraz z wprowadzeniem danych do systemu
  • Obsługa administracyjna pracowników
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe
  • Zainteresowanie tematyką HR
  • Otwartość na szkolenie i rozwój
  • Mile widziana dobra znajomość języka angielskiego
  • Zdolności komunikacyjne
  • Dobra znajomość MS Office
Ze swojej strony oferujemy:
  • Praktyczne, różnorodne szkolenia stanowiskowe a także dopasowany do indywidualnych potrzeb i predyspozycji okres wdrożenia do samodzielnej pracy
  • Ciekawą i ambitną pracę i szansę na zdobycie cennego doświadczenia w jednej z najlepszych firm w branży, w zakładzie o zaawansowanej technologii produkcyjnej;
  • Stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia, w tym umowę o pracę bez okresu próbnego.