Przejdź do treści

Praca: Specjalista ds. Infrastruktury zakładu

Kuźnia Jawor SA producent wysokiej jakości odkuwek matrycowych
od wielu lat specjalizująca się w kuciu matrycowym i obróbce mechanicznej.

W związku z intensywnym rozwojem firmy poszukujemy kandydata / kandydatki na stanowisko:

Specjalista ds. Infrastruktury zakładu
Miejsce pracy: Jawor
Region: dolnośląskie
Zadania:
  • Nadzór nad eksploatacją, utrzymaniem i konserwacją infrastruktury technicznej,
  • Opracowywanie zakresu i kalkulacji robót planowanych do realizacji,
  • Zapewnienie nieprzerwanych dostaw mediów do zakładu, prowadzenie ich ewidencji oraz poszukiwanie nowych rozwiązań w zakresie redukcji zużycia,
  • Kontakt z firmami zewnętrznymi, dostawcami oraz władzami lokalnymi w związku
    z wykonywanymi modyfikacjami, rozbudową oraz działaniami korygującymi w zakresie budynku, infrastruktury, instalacji oraz mediów,
  • Rozwiązywanie bieżących problemów związanych z danym obszarem.
Wymagania:
  • Wykształcenie techniczne,
  • Kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,
  • Znajomość narzędzi Lean Manufacturing,
  • Doświadczenie w zakresie TPM,
  • Bardzo dobra znajomość MS Office,
  • Sumienność, terminowość, rzetelność w wykonywaniu obowiązków.
Oferujemy:
  • Stabilność zatrudnienia w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Dodatkowe świadczenia z funduszu socjalnego,
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na życie,
  • Prywatną opiekę medyczną.
  • Karta Multisport i pakiet Multibilet
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: https://www.praca.pl/specjalista-ds-infrastruktury-zakladu_2041942.html
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji z dopisaną klauzulą:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 24 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018 r. poz. 1000) Przyjmuję do wiadomości, że administratorem danych osobowych jest KUŹNIA JAWOR S.A. z siedzibą w Jaworze, ul. Kuziennicza 4. Oświadczam, że przekazuję moje dane osobowe całkowicie dobrowolnie. Jednocześnie mam prawo dostępu do treści tych danych i możliwości ich zmiany i usunięcia, a także wycofania zgody na przetwarzanie tych danych w każdym czasie.”