Przejdź do treści

Praca: Specjalista ds. inwestycji elektroenergetycznych

Spółka ESV S.A. z siedzibą w Siechnicach
ogłasza nabór kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. inwestycji elektroenergetycznych
Miejsce pracy: Siechnice
Zadania:
  • Realizacja procesu przygotowania inwestycji w zakresie zlecania dokumentacji projektowej, nadzoru nad postępami w jej opracowaniu oraz weryfikacja, opiniowanie rozwiązań projektowych i części formalno-prawnych.
  • Realizacja procesu udzielania zamówień w celu wyłonienia biura projektowego, dostawcy lub wykonawcy robót oraz współpraca z dostawcami i wykonawcami.
  • Harmonogramowanie zadań oraz nadzór nad prowadzonymi pracami budowlano-instalacyjnymi w zakresie zgodności z obowiązującymi przepisami i zawartymi kontraktami.
  • Obsługa procesu przyłączeniowego poprzez określanie zakresu i wydawanie warunków przyłączenia do sieci elektroenergetycznej ESV SA.
  • Realizacja procesu przygotowania dokumentacji technicznej i formalnoprawnej do czynności odbiorowych, zakończenia i rozliczenia inwestycji.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe (kierunek elektrotechnika lub elektroenergetyka), dopuszczalne wykształcenie średnie (technik elektryk kierunek elektrotechnika lub elektroenergetyka).
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Podstawowa znajomość obsługi oprogramowania biurowego MsOffice.
  • Podstawowa znajomości prawa budowlanego oraz prawa energetycznego.
  • Odpowiedzialność, efektywność i samodzielność.
  • Kreatywność i innowacyjność w działaniu.
  • Umiejętność radzenia sobie ze stresem.
Atuty dodatkowe
  • Podstawowa znajomość zasad funkcjonowania Operatorów Systemów Dystrybucyjnych.
  • Posiadanie uprawnień kwalifikacyjnych na stanowisku dozoru (D) i eksploatacji (E) – wymaganie niezbędne po okresie próbnym.
  • Posiadanie uprawnień budowlanych do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w zakresie sieci, instalacji, urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych.
  • Doświadczenie w przygotowaniu i nadzorowaniu robót elektrycznych w zakresie sieci elektrycznych SN i nN.
  • Praktyczna znajomość programu kosztorysowego NormaPRO, AutoCad (BricsCAD).
  • Posiadanie uprawnień budowlanych do projektowania bez ograniczeń w zakresie sieci i instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych.
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia zawodowego.
  • Atrakcyjny pakiet socjalny.
  • Prywatną opiekę medyczną.
  • Niezbędne narzędzia pracy.
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: https://www.praca.pl/specjalista-ds-inwestycji-elektroenergetycznych_2028999.html

Administratorem Danych Osobowych jest ESV S.A. z siedzibą w Siechnicach, przy ul. Polnej 12.

Podanie danych osobowych w CV jest dobrowolne, lecz konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego. Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. a i c ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. (RODO).

Przysługuje Pani/ Panu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi na przetwarzanie danych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Dane osobowe będą przetwarzane do momentu zakończenia prowadzenia rekrutacji, nie dłużej jednak niż przez trzy miesiące od dnia przesłania CV.

Dane osobowe kandydatów nie będą podlegały zautomatyzowanemu przetwarzaniu.

Proszę o zawarcie w aplikacji zgody o następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez ESV S.A. Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania”.