Praca: Specjalista ds. IT oraz systemów ERP - branża Fashion

Oferta nieaktualna
Human & Hunter Sp. z o.o. (wpis do rej. nr 6664), to firma współpracująca z najbardziej wymagającymi klientami, którzy poszukują pracowników o najlepszych kwalifikacjach i kompetencjach, a jednocześnie starają się dopasowywać profil kandydata do kultury organizacyjnej własnej firmy.

NASZ KLIENT to renomowany projektant, producent i sprzedawca odzieży oraz galanterii z siecią ekskluzywnych butików zlokalizowanych na terenie Polski, Europy oraz Azji.

Firma bezustannie poszerza swój asortyment. W swoich działaniach stawia przede wszystkim na jakość, wybierając półprodukty i materiały najlepszego gatunku. Ich domeną jest zatrudnianie specjalistów z sektora modowego, którzy dbają o najdrobniejsze szczegóły projektowania i wykonania produktów. Przedsiębiorstwo cieszy się szerokim portfolio lojalnych i usatysfakcjonowanych klientów w kraju oraz za granicą.
Specjalista ds. IT oraz systemów ERP - branża Fashion
Nr ref.: SIT/RR/WR
Zadania:
  • Zabezpieczanie i obsługa sieci komputerowej;
  • Administrowanie systemów informatycznych;
  • Konfiguracja sprzętu komputerowego, serwera oraz pozostałych urządzeń;
  • Wdrażanie nowego oprogramowania, bieżące aktualizacje;
  • Obsługa systemu ERP w sieci sprzedaży;
  • Czuwanie nad polityką bezpieczeństwa IT;
  • Bieżące rozwiązywanie problemów, wsparcie użytkowników, szkolenia z zakresu bezpieczeństwa oraz oprogramowania.
Nasze oczekiwania:
  • 2-letnie doświadczenie na stanowisku ze zbliżonym zakresem obowiązków;
  • Bardzo dobra znajomość systemów ERP (z zakresu wdrażania, aktualizacji i obsługi);
  • Praktyczna znajomość systemów serwerowych i klienckich z rodziny Windows;
  • Znajomość: C# .NET, SQL, środowiska WINDOWS, sieci LAN/WAN i protokołu TCP/IP;
  • Wiedza z zakresu serwisowania sprzętu komputerowego;
  • Mile widziana znajomość oprogramowania firmy Streamsoft.
Nasza oferta:
  • Wysoce konkurencyjne, adekwatne do doświadczenia i kwalifikacji wynagrodzenie;
  • Atrakcyjne premie;
  • Umowa o pracę lub kontrakt B2B - wedle preferencji;
  • Zadaniowy system pracy;
  • Samodzielne i odpowiedzialne stanowisko - droga raportowania bezpośrednio do Prezesa;
  • Realna możliwość rozwoju, pogłębiania wiedzy z zakresu systemów ERP, serwerów oraz infrastruktury informatycznej.