Przejdź do treści

Praca: Specjalista ds. Jakości

Firma Dolmeb Sp. z o.o. producent mebli lakierowanych farbami pigmentowymi na bazie płyt MDF, HDF wiórowych i płyty komórkowej poszukuje kandydatów na stanowisko:
Specjalista ds. Jakości
Miejsce pracy: Świdnica

Od kandydatów oczekujemy:
  • wykształcenia wyższego (mile widziane wykształcenie chemiczne)
  • kilkuletniego doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego (warunek konieczny)
  • znajomości zagadnień dotyczących zarządzania jakością
  • znajomości narzędzi jakościowych
  • znajomości MS Office w szczególności MS Excel
  • umiejętność pracy w zespole i ukierunkowania na potrzeby klienta
  • samodzielny, kooperatywny i komunikatywny styl pracy
Główne zadania na stanowisku:
  • współpraca z klientem w celu utrzymywania wymaganego przez klienta poziomu jakości
  • rozpatrywanie reklamacji klienta/dostawcy, inicjowanie, nadzór oraz bieżący monitoring działań poreklamacyjnych
  • prowadzenie wymaganej dokumentacji chemicznej, aktualizacja dokumentacji zgodnie z terminami określonymi w specyfikacjach
  • zlecanie badań w zewnętrznych akredytowanych laboratoriach, zgodnie z wymogami określonymi w specyfikacjach klienta
  • analiza przyczyn powstałych niezgodności, nadzorowanie działań korygujących
  • obsługa systemu Connect w zakresie: aktualnością wyników badań i deklaracji dostawców, analizy wyników badań , terminowego rejestrowania dokumentacji, identyfikowanie wymagań chemicznych dla nowych wyrobów, materiałów, bieżąca aktualizacja zmian wymagań opracowywanie norm materiałowych
Oferujemy:
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • pracę w stabilnej, prężnie rozwijającej się firmie
  • możliwości zawodowego rozwoju
  • uczestnictwo w szkoleniach branżowych
  • pracę w międzynarodowym środowisku
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: https://www.praca.pl/specjalista-ds-jakosci_2007027.html