Praca: Specjalista ds. kadr i płac ze znajomością jęz. niemieckiego – Koordynator

Personnel Service to firma zajmująca się rekrutacją i zatrudnianiem pracowników na potrzeby pracodawców w Polsce.
Specjalizujemy się m.in. w doradztwie personalnym, outsourcingu, leasingu pracowniczym, obsłudze zatrudnienia.
Nasi klienci reprezentują głównie takie sektory jak: automotive, R&D, RTV/AGD, przemysł ciężki oraz SSC/BPO.

Specjalista ds. kadr i płac ze znajomością jęz. niemieckiego – Koordynator
Wykroty, Bolesławiec
Zakres obowiązków:
  • Nadzorowanie działu HR oraz jego rozwój,
  • Nadzór nad obsługą kadrowo-płacową firmy,
  • Inicjowanie oraz wdrażanie rozwiązań z zakresu miękkiego HR,
  • Kontakt z instytucjami zewnętrznymi (w tym kontrole) – ZUS, US, GUS,
  • Przygotowywanie raportów oraz sprawozdań kadrowo-płacowych na potrzeby zarządu,
  • Współpraca ze związkami zawodowymi,
Od Kandydatów oczekujemy:
  • Wykształcenie wyższe preferowane ekonomiczne,
  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie min. B1,
  • Doświadczenie na adekwatnym stanowisku pracy,
  • Bardzo dobra znajomość zagadnień z obszaru miękkiego oraz twardego HR
  • Praktyczna wiedza z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych
  • Wysoki poziom świadomości biznesowej roli HR w organizacji
  • Profesjonalizm,
  • Elastyczność,
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowym środowisku,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Atrakcyjny pakiet benefitów,
  • Realna możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji (udział w szkolenia wewnętrznych i zewnętrznych),
  • Pracę w przyjaznym zespole profesjonalistów, bez sztywnych korporacyjnych reguł
  • Elastyczne godziny czasu pracy,