Przejdź do treści

Praca: Specjalista ds. Kadrowo – Płacowych

Dołącz do młodego i ambitnego zespołu działającego na europejskim rynku pracy tymczasowej! Każdego dnia z pasją pracujemy z ludźmi i dla ludzi. POLAND WORKFORCE to rzetelny i uczciwy pracodawca o bardzo dobrej reputacji. Jesteśmy zarejestrowani w rejestrze KRAZ pod numerem 8845 oraz posiadamy niemiecki certyfikat Erlaubins. Oferujemy lepszą pracę tysiącom osób rocznie z kilku krajów: Polski, Ukrainy, Rumunii i Mołdawii. Jako liderzy na rynku, wykorzystujemy innowacyjne technologie w usługach dla klientów i kandydatów do pracy.
Specjalista ds. Kadrowo – Płacowych
Miejsce pracy: Wrocław, Ołtaszyn
Opis stanowiska:

Zakres obowiązków osoby zatrudnionej będzie należała obsługa kadrowo-płacowa pracowników i zleceniobiorców, a w szczególności:

  • zawieranie i rozwiązywanie umów o pracę oraz cywilnoprawnych
  • wystawianie zaświadczeń o zatrudnieniu i zarobkach
  • zgłaszanie i wyrejestrowywanie z pracowników w ZUS
  • przygotowywanie miesięcznych raportów do ZUS
  • przygotowywanie formularzy A1, dokumentów do ZUS Z-3
  • współpraca z komornikami oraz Zakładem Ubezpieczeń Społecznych
  • przygotowywanie list płac dla pracowników tymczasowych
  • sporządzanie raportów do GUS
  • sporządzenie PIT-ów oraz ZUS RMUA dla osób zatrudnionych
Wymagania:

Od kandydatów oczekujemy:

  • doświadczenia na podobnym stanowisku (min. 2 lata)
  • wiedzy z zakresu funkcjonowania Agencji Pracy Tymczasowej
  • znajomość obowiązujących przepisów prawnych (w tym przepisów w zakresie delegowania pracowników za granice oraz Ustawy o Pracownikach Tymczasowych)
  • bardzo sprawnej obsługi pakietu MS Office
  • bardzo dobrej znajomości programu Płatnik
  • dodatkowym atutem będzie znajomość programu R2 Płatnik (w zakresie kadrowo-płacowym)
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w firmie wyznaczającej standardy w swojej branży
  • motywacyjny system wynagradzania
  • pracę od poniedziałku do piątku w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość realnego wpływu na rozwój firmy
  • przyjazną atmosferę w pracy
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: https://www.praca.pl/specjalista-ds-kadrowo-placowych_1972543.html
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.