Przejdź do treści

Praca: Specjalista ds. kontraktów [rekrutacja online]

Grupa SYSTRA S.A. jest szybko rozwijającym się, międzynarodowym biurem projektowym, prowadzącym działalność w około 90 krajach Europy, Azji, Afryki i Ameryki, zajmującym czołową pozycję na świecie w dziedzinie projektowania komunikacji miejskiej i kolejowej.

W ramach rozwoju Oddziału we Wrocławiu, poszukujemy otwartych na nowe wyzwania i ambitnych pracowników na stanowisko:

Specjalista ds. kontraktów [rekrutacja online]
Miejsce pracy: Wrocław
Cel stanowiska:

Opracowywanie umów, pełnomocnictw oraz dokumentacji dotyczącej zasad ochrony danych osobowych obowiązujących w Spółce. Wsparcie administracyjne.

Zakres obowiązków:
  • Opracowywanie kontraktów, aneksów na podwykonawstwo z podmiotami gospodarczymi i osobami fizycznymi oraz umów/aneksów dotyczących funkcjonowania biura.
  • Archiwizowanie umów/aneksów i prowadzenie stosownego rejestru.
  • Wsparcie w opracowywaniu korespondencji związanej z realizacją zawartych umów
  • Współpraca z radcą prawnym/kancelarią prawną.
  • Ocena zapisów umowy na etapie przetargu.
  • Opracowywanie i archiwizowanie pełnomocnictw.
  • Opracowywanie dokumentacji związanej z ochroną danych osobowych.
  • Wsparcie w realizacji zadań administracyjnych.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe: prawo/administracja.
  • Znajomość przepisów prawa oraz procedur administracyjnych.
  • Znajomość j. angielskiego, co najmniej komunikatywna.
  • Znajomość pakietu MS Office.
  • Kompetencje interpersonalne
  • Umiejętność planowania i kontroli.
Oferujemy:
  • Umowę o pracę.
  • Możliwość rozwoju zawodowego w dużej, międzynarodowej organizacji
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia, adekwatne do posiadanych kompetencji oraz doświadczenia
Informacja o przetwarzaniu danych osobowych kandydatów do pracy jest dostępna: TUTAJ.

Potwierdzam zapoznanie się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych kandydatów do pracy wskazaną w ogłoszeniu o pracę dotyczącą ww. stanowiska oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w przesłanym przeze mnie dokumencie aplikacyjnym, przez Systra S.A. Oddział w Polsce (ul. Komandorska 12, 50-022 Wrocław) na potrzeby procesu rekrutacji. Mam prawo wycofać udzieloną zgodę w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej cofnięciem.

W przypadku gdyby nie doszło do zatrudnienia Państwa na ww. stanowisku, a byliby Państwo zainteresowani objęciem ich przyszłymi procesami rekrutacji, prosimy o dodanie dodatkowo następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w przesłanej przeze mnie aplikacji, przez Systra S.A. Oddział w Polsce (ul. Komandorska 12, 50-022 Wrocław) na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych. Mam prawo wycofać udzieloną zgodę w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie takiej zgody przed jej cofnięciem.