Praca na Dolnym Śląsku

Praca: Specjalista ds. księgowości - Księgowa / Księgowy

Międzynarodowy Fima (World famous international High-Tech Robot company) poszukuje obecnie kandydatów na stanowisko: Specialista ds. księgowości - Księgowa / Księgowy. To wspaniała okazja dla uzdolnionych kandydatów, którzy chcieliby pracować w międzynarodowym zespole. Jeśli posiadasz min. 2~3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku oraz znajomość angielskiego na co najmniej poziomie dobrym, nie wahaj się, aby aplikować na wspomniane stanowisko.

Specjalista ds. księgowości - Księgowa / Księgowy

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska:
  • pomoc w prowadzeniu finansów wszystkich projektów
  • przygotowanie płatności, rejestracja i księgowanie faktur podwykonawców i dostawców w programie księgowym
  • pomoc w przygotowaniu otwarcia i zestawieniu obrotów i sald kont księgi głównej i ksiąg pomocniczych
  • pomoc w zarządzaniu wydatkami ogólnymi i administracyjnymi
  • pomoc w zarządzaniu należnościami, płatnościami, prowizjami itp.
  • pomoc w zarządzaniu przepływami środków pieniężnych i sporządzenie raportów bankowych
  • sprawdzanie raportów kas podręcznych ze wszystkich biur i sporządzanie raportów
  • pomoc w wprowadzaniu i zarządzaniu jednostki finansowej i administracyjnej w firmie
  • sporządzanie raportów i wykonywanie innych prac biurowych koniecznych do wykonywania opisanych wyżej zadań
Wymagania:
  • doświadczenie w prowadzeniu księgowości firmy z kapitałem zagranicznym – min. 2~3 letnie
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • odpowiedzialność, sumienność
  • biegła znajomość Excela
  • zdolności analityczne
  • dyspozycyjność, samodzielność, inicjatywa, kreatywność, komunikatywność ( codzienna współpraca z innymi komórkami organizacyjnymi spółki ) ,
  • terminowość
  • wskazane doświadczenie w zarządzaniu zespołem pracowników
Oferujemy:
  • potential for great career development (Accounting & Finance management experience in world famus international company)
  • world class business professional
  • everyday use of your language knowledge
  • opportunity for personal and professional development within worldwide
  • individual approach to employees
  • interesting job in a friendly working environment
  • attractive salary
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: https://www.praca.pl/specjalista-ds-ksiegowosci-ksiegowa-ksiegowy_1973670.html
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)