Przejdź do treści

Praca: Specjalista ds. logistyki i planowania

Ogłoszenie numer: 1993757, z dnia 07-06-2018

Klient portalu Praca.pl

Firma produkcyjna z siedzibą w Austrii oraz filiami na Węgrzech, w Polsce, na Słowacji, Ukrainie, Niemczech we Włoszech i w Rumunii, w związku z intensywnym rozwojem poszukuje do swojego zespołu we Wrocławiu drugiej osoby na stanowisko:

Specjalista ds. logistyki i planowania

Miejsce pracy: / Wrocław

Opis stanowiska

  • Terminowa realizacja dostaw do Klientów
  • Bezpośrednia współpraca z przewoźnikami –zamawianie transportów
  • Koordynowanie działań logistycznych w firmie w celu zapewnienia ciągłości produkcji
  • Planowaniu produkcji
  • Optymalizacja stanów magazynowych zgodnie z planem
  • Tworzenie prognoz krótkoterminowych i długoterminowych
  • Tworzenie zleceń produkcyjnych
  • Sporządzanie raportów i analiz dotyczących zużycia surowca i materiałów pomocniczych
  • Komunikowanie się z dostawcami, kooperantami i klientami firmy
  • Planowanie realizacji wysyłek wyrobów gotowych
  • Współpraca z pozostałymi działami firmy

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe
  • Minimum 2 letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie ( B1/B2 )
  • Bardzo dobra obsługa MS Office, szczególnie arkusza EXCEL
  • Umiejętność pracy pod presją czasu i podejmowania decyzji
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy własnej

Oferujemy

  • Pracę w stabilnej firmie
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Premie miesięczne
  • Dofinansowania do wypoczynku pracownika
  • Pakiet medyczny
  • Przyjazną atmosferę w miejscu pracy
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: https://www.praca.pl/specjalista-ds-logistyki-i-planowania_1993757.html