Przejdź do treści

Praca: Specjalista ds. logistyki produkcji

Ogłoszenie numer: 1930636, z dnia 06-03-2018

MB ELIX to jeden z czołowych producentów odświeżaczy powietrza w Polsce o globalnym zasięgu działania i stabilnej pozycji na rynku, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osoby na stanowisko:

Specjalista ds. logistyki produkcji

Miejsce pracy: / Wrocław

Nr Ref.: LOGIS

Opis stanowiska

  • Zagwarantowanie ciągłości i odpowiedniej intensywności produkcji pod względem przepływów materiałowych, według wymagań obowiązującej technologii
  • Zapewnienie ciągłej i rytmicznej produkcji
  • Zachowanie wysokiego stopnia jakości produktów
  • Minimalizacja stanów magazynowych
  • Skracanie czasu produkcji oraz wzmocniona terminowość

Wymagania

  • Trafne określanie priorytetów i konsekwencja w działaniu
  • Znajomość norm Incoterms 2010
  • Umiejętności analityczne
  • Doskonała umiejętność obsługi programu Excel

Oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Możliwość awansu i rozwoju zawodowego w innowacyjnej firmie
  • Rozwojową pracę z ciekawymi ludźmi w firmie o globalnym zasięgu działania
  • Adekwatne do stawianych wymagań oraz osiąganych wyników wynagrodzenie
  • Możliwość realizacji aspiracji zawodowych
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: http://www.praca.pl/specjalista-ds-logistyki-produkcji_1930636.html