Przejdź do treści

Praca: Specjalista ds. Logistyki

Oferta nieaktualna

Firma RENA Polska Sp. z o.o. - świadcząca kompleksowe usługi w zakresie mechanicznej obróbki tworzyw sztucznych i montażu urządzeń, specjalizująca się w produkcji elementów toczonych i frezowanych oraz zbiorników, a także montażu kompletnych zespołów i podzespołów z tworzyw sztucznych. Naszym Klientom oferujemy dodatkowo konstrukcję, zakupy oraz usługi logistyczne.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. Logistyki
Miejsce pracy: Wykroty, Bolesławiec, Zgorzelec, Lubań

Opis stanowiska:

  • Tworzenie dokumentów przewozowych, zleceń spedycyjnych oraz faktur sprzedaży
  • Opracowywanie i wdrażanie koncepcji logistycznych dla poszczególnych projektów
  • Obsługa i monitorowanie przesyłek międzynarodowych
  • Wsparcie w tworzeniu i ocenie procesów wewnętrznych
  • Realizacja odpraw celnych
  • Planowanie oraz monitorowanie procesu pakowania
  • Kontakt z klientami i dostawcami w kwestii transportów i załadunków
  • Podnoszenie kompetencji poprzez uczestnictwo w szkoleniach wewnętrznych
    i zewnętrznych
  • Składanie i wdrażanie propozycji ulepszeń zgodnie z zasadą ciągłego doskonalenia
  • Wykonywanie innych poleceń przełożonego w ramach obowiązującego prawa

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe , optymalnie kierunkowe (logistyka, transport lub pokrewne)
  • Min. 2 lata doświadczenia zawodowego w dziale logistyki w firmie produkcyjnej
  • Dobra znajomość języka niemieckiego
  • Mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Znajomość programów klasy ERP
  • Asertywność
  • Umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę, w międzynarodowym środowisku
  • Realna możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji (udział w szkolenia wewnętrznych i zewnętrznych) w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Pracę przy zastosowaniu najnowszych technologii
  • Bogaty pakiet socjalny
  • Pracę w przyjaznym zespole profesjonalistów, bez sztywnych korporacyjnych reguł
  • Częściowy zwrot kosztów dojazdu