Przejdź do treści

Praca: Specjalista ds. marketingu i social mediów

Ogłoszenie numer: 2285501, z dnia 2019-02-27

FIRMA MATPLAST  Z O.O.

Fabryka Okien i Drzwi  PCV i ALU

W związku z bardzo dynamicznym rozwojem firmy w Polsce jak i w Europie oraz stale rosnącym zainteresowaniem naszymi rozwiązaniami poszukujemy osób na stanowisko:

Specjalista ds. marketingu i social mediów

Miejsce pracy: dolnośląskie / Nowa Ruda

Opis stanowiska

  • budowanie globalnego wizerunku i marki,
  • wsparcie sprzedaży oraz promowanie nowych produktów,
  • prowadzenie działań PR i współpraca z influencerami,
  • współpraca z agencjami marketingowymi oraz studiami graficznymi,
  • analiza skuteczności prowadzonych działań marketingowych.
  • planowanie i koordynacja zleconych projektów marketingowych,
  • koordynacja działań internetowych: wysyłka mailingów, social media,
  • kreatywne, innowacyjne i nieszablonowe podejście do strategii komunikacji: proponowanie działań promocyjnych i BTL,
  • inicjowanie i koordynowanie działań z zakresu CSR oraz Employer Branding.

Wymagania

  • doświadczenia w pracy w dziale marketingu branży B2B (mile widziane doświadczenie w trade marketingu),
  • znajomości social media - prowadzenia profili firmowych na FB, YT, Twitter, Instagram,
  • znajomości obsługi CMS, zagadnień SEO/SEM, Google Analytics,
  • umiejętności pisania i redagowania tekstów o charakterze marketingowym i PR-owym,
  • przygotowania materiałów wizerunkowych i informacyjnych (tradycyjnych i elektronicznych),
  • znajomości programów graficznych (Adobe),
  • znajomości języka angielskiego,
  • kreatywności, komunikatywności, dobrej organizacji pracy, umiejętności pracy zespołowej,
  • Wykształcenie z obszarów: marketing, content marketing, digital design, komunikacja wizerunkowa, branding lub pokrewne.

Oferujemy

  • prace w polskiej firmie od 20 lat działającej na rynku krajowym jak i rynkach zagranicznych,
  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności,
  • ciekawą i pełną wyzwań pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego.