Przejdź do treści

Praca: Specjalista ds. Obsługi Budynku

Firma:
BASF Polska Sp. z o.o.

Miejsce pracy:
Środa Śląska, okolice Wrocławia

W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: https://www.praca.pl/specjalista-ds-obslugi-budynku_2126752.html

Jesteśmy wiodącą firmą chemiczną na świecie, ponieważ oferujemy inteligentne rozwiązania - dla naszych klientów i dla zrównoważonego rozwoju w przyszłości. Łączymy talenty ludzi z bardzo różnych dziedzin – na całym świecie. Dla Ciebie to szansa na skorzystanie z wielu możliwości. Dla nas liczy się Twoja skuteczność działania i osobowość. W BASF, kariera rozwija się w oparciu o możliwości.

Specjalista ds. Obsługi Budynku
Twoje podstawowe obowiązki
  • Współpraca oraz nadzór nad podwykonawcami w zakresie prac konserwatorskich, remontowych, inwestycyjnych wraz z wystawianiem pozwoleń na prace
  • Prowadzenie analiz zużycia mediów
  • Prowadzenie oraz nadzór nad dokumentacją budynku
  • Dostarczanie danych do raportów z wykonanych usług serwisowych, naprawczych i konserwacyjnych
  • Rozliczanie kosztów usług zewnętrznych
  • Wsparcie przy organizacji imprez okolicznościowych
  • Prowadzenie projektów bądź udział w projektach
Czego oczekujemy
  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki techniczne, budowlane)
  • Min. 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w koordynowaniu pracy służb serwisowych oraz utrzymywaniu relacji z zewnętrznymi dostawcami
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne oraz interpersonalne
  • Mile widziana licencja Zarządcy Nieruchomości bądź studia podyplomowe Facility Management
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym
  • Prawo jazdy kat. B
Co oferujemy
  • Możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie, będącej częścią międzynarodowego koncernu chemicznego
  • Atrakcyjne i bezpieczne miejsce pracy w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym
  • Możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Motywujący system wynagradzania
  • Atrakcyjny pakiet benefitów