Przejdź do treści

Praca: Specjalista ds. obsługi klienta i rozliczeń

Prywatna firma działająca w branży produkcyjnej, w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje pracownika na stanowisko:

Specjalista ds. obsługi klienta
i rozliczeń
Miejsce pracy: Trzebnica
Główne obowiązki:
  • obsługa klienta – wycena, podpisywanie zamówień, odbieranie telefonów
  • rozliczanie sprzedaży
  • prowadzenie obsługi administracyjnej biura
  • prowadzenie kasy
  • zarządzanie korespondencją oraz dbanie o prawidłowy obieg dokumentów
  • wprowadzanie danych do systemu
  • dodatkowe prace, zlecane przez przełożonego w ramach zajmowanego stanowiska
Wymagania:
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Komunikatywność
  • Chęć nauki i rozwijania nowych kompetencji
  • Dyspozycyjność, odpowiedzialność, zaangażowanie i inicjatywa
  • Znajomość pakietu MS Office oraz urządzeń biurowych
  • Znajomość systemu Enova mile widziana
Firma oferuje:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Samodzielne, odpowiedzialne stanowisko oraz możliwość rozwoju zawodowego
  • Przyjazną atmosferę w pracy