Przejdź do treści

Praca: Specjalista ds. obsługi klienta

Dołącz do zespołu w firmie Wajnert Meble.
Nasza marka jest producentem mebli o silnej i ugruntowanej pozycji na rynku.
Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko

Specjalista ds. obsługi klienta
Miejsce pracy: Międzybórz
Miejsce pracy: siedziba firmy w Międzyborzu, ul. Kolejowa 67, woj. dolnośląskie

Zakres obowiązków:

  • profesjonalna obsługa klientów firmy;
  • wsparcie sprzedaży poprzez aktywną pracę z klientami;
  • wprowadzanie i realizacja zamówień oraz ich nadzorowanie;
  • współpraca z innymi działami w firmie;
  • rozwiązywanie sytuacji nietypowych;
  • udział w targach zagranicznych;
  • przygotowywanie raportów.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe;
  • minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • znajomość języka angielskiego;
  • umiejętność szybkiego uczenia się;
  • łatwość nawiązywania kontaktów;
  • dobra organizacja czasu pracy, samodzielność;
  • dyspozycyjność, gotowość do wjazdów służbowych;
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office;
  • wysoka kultura osobista;
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy;
  • umowę o pracę;
  • możliwość udziału w szkoleniach;
  • udział w targach branżowych w kraju i zagranicą;
  • przyjemną atmosferę pracy.
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: http://www.praca.pl/specjalista-ds-obslugi-klienta_1921834.html
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Wajnert Meble sp. z o.o. s.k.a, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia: 29.08.97, o ochronie danych osobowych – (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)".