Przejdź do treści

Praca: Specjalista ds. obsługi pracowników i biura

Bergman Engineering należy do technologicznych przedsiębiorstw rozwojowych i rekrutacyjnych, działających na terenie Europy. Skupia swoje kompetencje w przemyśle motoryzacyjnym, lotniczym i energetycznym. We wszystkich obszarach swojego działania Bergman Engineering koncentruje się na jednym priorytecie – oferowaniu swoim Klientom usług najwyższej jakości.

Jesteśmy na rynku od ponad 6 lat i ciągle się rozwijamy. Pracujemy w niedużym (kilkunastoosobowym), ale bardzo zgranym zespole. Nasza firma specjalizuje się przede wszystkim w obszarze rekrutacji technicznych, stricte inżynieryjnych. Dodatkowo w naszej ofercie mamy także wynajem inżynierów na kontrakty. W związku z rozwojem biura we Wrocławiu poszukujemy otwartej i przedsiębiorczej osoby, która wesprze nas w realizacji codziennych zadań na stanowisku:

Specjalista ds. obsługi pracowników i biura
Miejsce pracy: Wrocław
Nr ref.: BIURO/03/WR
Zadania:
  • Rozwój i opieka nad pracownikami pracującymi poza siedzibą firmy u klientów
  • Utrzymywanie stałych relacji z pracownikami i rozwiązywanie bieżących problemów
  • Współpraca z biurem kadrowym i udział w przygotowywaniu dokumentacji pracowniczej
  • Współpraca z działem marketingu, przygotowywanie materiałów informacyjnych dla pracowników
  • Dbanie o sprawny obieg dokumentów i korespondencji firmowej
  • Wsparcie w organizacji spotkań i wydarzeń firmowych
  • Tworzenie raportów i prezentacji na potrzeby zarządu
Wymagania:
  • Doświadczenie w pracy na stanowiskach administracyjnych, kadrowych i/lub związanych z obsługą pracowników
  • Co najmniej podstawowa wiedza z zakresu kadr
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Outlook)
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność organizowania pracy własnej
  • Orientacja na szczegół
  • Komunikatywność oraz wysokorozwinięte umiejętności interpersonalne
Oferujemy:
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę
  • Pakiet benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe)
  • Elastyczne godziny pracy
  • Dużą samodzielność w realizacji zadań i własnych pomysłów
  • Przyjazną atmosferę i komfortowe warunki pracy
  • Imprezy integracyjne
Wysyłając dokumenty aplikacyjne w odpowiedzi na powyższe ogłoszenie wyraża Pan / Pani zgodę na przetwarzanie Pana / Pani danych osobowych zawartych CV lub innych przekazanych nam danych osobowych w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Jeżeli chciałby Pan / Pani otrzymywać od Bergman Engineering Sp. z o.o. w przyszłości inne oferty pracy, prosimy o umieszczenie w CV następującej zgody: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Bergman Engineering Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Petrażyckiego 57 (KRS: 394281) moich danych osobowych dla celów przyszłych rekrutacji”.