Przejdź do treści

Praca: Specjalista ds. obsługi serwisowej

Jesteśmy polską firmą. Od 2006 roku specjalizujemy się w produkcji przecinarek plazmowo-tlenowych sterowanych CNC, oraz urządzeń do automatyzacji procesów spawania. Nasz zespół składa się z kreatywnych i pełnych zapału ludzi. Wspólnie budujemy profesjonalne maszyny służące do kształtowego cięcia arkuszy blach i rur w technologii 2D oraz 3D. Naszym Klientom zapewniamy szybki i niezawodny serwis oraz wsparcie techniczne. Jesteśmy niekwestionowanym liderem w branży CNC - niezawodność przecinarek STIGAL potwierdza już blisko pół tysiąca polskich przedsiębiorców.

Dołącz do naszego Zespołu ! Zaaplikuj !

Specjalista ds. obsługi serwisowej
Miejsce pracy: Legnica, Złotniki
Nr ref.: SO/01/2018

Praca stacjonarna

Opis stanowiska:
  • Przyjmowanie serwisowych zgłoszeń telefonicznych i mailowych, oraz ich rejestracja w systemie informatycznym
  • Pomoc zdalna z w zakresie usuwania awarii maszyn
  • Przygotowywanie wymaganych części zamiennych do przeprowadzania serwisu
  • Prace administracyjne w obszarze obsługi serwisowej
Wymagania:
  • Zdolności interpersonalne (komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów)
  • Zaangażowanie i chęci do pracy
  • Odpowiedzialność i dobra organizacja pracy własnej
  • Umiejętność pracy w zespole
Oferujemy:
  • Pracę na pełny etat w przyjaznej i partnerskiej atmosferze w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Możliwość rozwoju i kontaktu z nowoczesnymi technologiami
  • Dużą samodzielność w zakresie realizacji powierzonych zadań
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń
  • Stabilność zatrudnienia
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: http://www.praca.pl/specjalista-ds-obslugi-serwisowej_1892766.html
Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 27 sierpnia 1997r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami"