Przejdź do treści

Praca: Specjalista ds. personalnych

Ogłoszenie numer: 2045582, z dnia 16-08-2018

Klient portalu Praca.pl

Firma produkcyjna mająca swoją siedzibę w okolicach Świdnicy poszukuje kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. personalnych

Miejsce pracy: / Świdnica - okolice

Opis stanowiska

  • prowadzenie projektów rekrutacyjnych
  • nadzorowanie, proponowanie zmian w systemach motywacyjno – premiowych
  • nadzorowanie i wprowadzanie zmian w procesach szkoleniowych w firmie
  • bieżąca obsługa kadrowo – płacowa pracowników
  • współpraca ze szkołami zawodowymi, uczelniami
  • Monitorowanie, raportowanie i analiza wskaźników HR
  • Wsparcie komunikacji w firmie

Wymagania

  • wykształcenia wyższego
  • kilkuletniego doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • doświadczenia w przeprowadzaniu projektów rekrutacyjnych na wszystkie szczeble w organizacji
  • doświadczenia we wdrażaniu systemów motywacyjno – premiowych
  • doświadczenia w nadzorowaniu procesów szkoleniowych w organizacji
  • znajomości przepisów prawa pracy
  • znajomość programów i systemów kadrowo-płacowych klasy ERP
  • znajomość MS Office w szczególności (MS Excel) w stopniu umożliwiającym samodzielną pracę w tworzeniu zestawień, raportów itp.
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • zatrudnienie w stabilnej i rozwijającej się firmie
  • atrakcyjne system wynagrodzeń
  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • pakiet świadczeń socjalnych
  • uczestnictwo w szkoleniach branżowych
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: https://www.praca.pl/specjalista-ds-personalnych_2045582.html