Przejdź do treści

Praca: Specjalista ds. planowania produkcji

Ogłoszenie numer: 1945664, z dnia 27-03-2018

PMI Outsourcing sp. z o. o. świadcząca usługi doradztwa personalnego w zakresie rekrutacji oraz kadr i płac, dla swojego Klienta – międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży FMCG - poszukuje ambitnej osoby na stanowisko:

Specjalista ds. planowania produkcji

Miejsce pracy: / Wrocław, Oleśnica

Opis stanowiska

  • wprowadzanie do systemu SAP zleceń produkcyjnych,
  • sprawdzanie dostępności surowców,
  • przygotowanie planów produkcyjnych,
  • zwalnianie zleceń produkcyjnych,
  • zakładania kodów w systemie SAP,
  • przygotowanie raportów,
  • współpraca z działami: produkcji, transportu i obsługi klienta.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe,
  • doświadczenie w planowaniu produkcji w firmie produkcyjnej,
  • bardzo dobra znajomość programów pakietu MS Office,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • doświadczenie w pracy z systemami ERP.

Oferujemy

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • ciekawą pracę w międzynarodowej korporacji,
  • możliwości rozwoju kariery zawodowej.
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: https://www.praca.pl/specjalista-ds-planowania-produkcji_1945664.html