Przejdź do treści

Praca: Specjalista ds. produkcji

Ogłoszenie numer: 3677415, z dnia 2020-09-23

Dongshin Motech Poland Sp. z o.o. to koreańska firma zajmująca się produkcją elementów baterii do samochodów elektrycznych. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko

Specjalista ds. produkcji

Miejsce pracy: dolnośląskie / Biskupice Podgórne

Opis stanowiska

  • Opracowywanie i aktualizacja dokumentacji technologicznej,
  • Opracowywanie wskaźników KPI,
  • Szkolenie pracowników,
  • Kontrola nad dokumentacją procesu produkcji (tworzenie standardów i instrukcji stanowiskowych, aktualizacja i standaryzacja).

Wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Doświadczenie w rozwiązywaniu problemów,
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • Znajomość pakietu MS Office w szczególności Excel,
  • Bardzo dobra organizacja pracy,
  • Znajomość języka angielskiego,
  • Znajomość normy IATF 16949:2016 będzie atutem.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie,
  • Szkolenia branżowe,
  • Praca w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Możliwość awansu,
  • Praca od zaraz.