Przejdź do treści

Praca: Specjalista ds. Projektu / Asystent

Oferta nieaktualna

Firma RENA Polska Sp. z o.o. - świadcząca kompleksowe usługi w zakresie mechanicznej obróbki tworzyw sztucznych i montażu urządzeń, specjalizująca się w produkcji elementów toczonych i frezowanych oraz zbiorników, a także montażu kompletnych zespołów i podzespołów z tworzyw sztucznych. Naszym Klientom oferujemy dodatkowo konstrukcję, zakupy oraz usługi logistyczne.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. Projektu / Asystent
Miejsce pracy: Wykroty, Bolesławiec, Zgorzelec, Lubań

Zadania:
  • Przyjmowanie zapytania ofertowego
  • Kontrola zgodności dokumentacji
  • Opracowanie oferty cenowej
  • Przedstawienie oferty cenowej osobom decyzyjnym i ustalenie terminów realizacji
  • Wysłanie oferty do klienta
  • Przyjmowanie zamówień
  • Przygotowanie dokumentacji produkcyjnej
  • Planowanie zapotrzebowania materiałowego
Wymagania:
  • Wykształcenie techniczne o kierunku mechanicznym
  • Umiejętność obsługi komputera
  • Znajomość obsługi programów pakietu MS Office
  • Umiejętność czytania i analizowania dokumentacji technicznej / rysunku technicznego
  • Znajomość procesów produkcyjnych stosowanych w zakładzie
  • Znajomość narzędzi stosowanych w procesach wytwórczych
  • Umiejętność pracy w zespole, elastyczność oraz zaangażowanie w powierzone zadania
  • Podstawowa znajomość języka niemieckiego , mile widziany język angielski
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę, w międzynarodowym środowisku
  • Realna możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji (udział w szkolenia wewnętrznych i zewnętrznych)
  • w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Pracę przy zastosowaniu najnowszych technologii
  • Bogaty pakiet socjalny
  • Pracę w przyjaznym zespole profesjonalistów, bez sztywnych korporacyjnych reguł
  • Częściowy zwrot kosztów dojazdu