Przejdź do treści

Praca: Specjalista ds. projektu

Oferta nieaktualna

Firma RENA Polska Sp. z o.o. - świadcząca kompleksowe usługi w zakresie mechanicznej obróbki tworzyw sztucznych i montażu urządzeń, specjalizująca się w produkcji elementów toczonych i frezowanych oraz zbiorników, a także montażu kompletnych zespołów i podzespołów z tworzyw sztucznych. Naszym Klientom oferujemy dodatkowo konstrukcję, zakupy oraz usługi logistyczne.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. projektu
Miejsce pracy: Wykroty, Lubań, Zgorzelec, Bolesławiec

Główne zadania:
  • Przygotowanie dokumentacji produkcyjnej
  • Planowanie zapotrzebowania materiałów
  • Kalkulowanie produktów
  • Kontrola zgodności dokumentacji
Wymagania:
  • Wykształcenie techniczne (ukończona szkoła średnia lub w trakcie studiów)
  • Bardzo dobra znajomość programu Excel
  • Umiejętność czytania i analizowania dokumentacji technicznej/rysunku technicznego
  • Kreatywność, samodzielność
Mile widziane:
  • Znajomość procesów produkcyjnych stosowanych w zakładzie
  • Znajomość języka niemieckiego/angielskiego
  • Znajomość programów CAD
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę, w międzynarodowym środowisku
  • Realna możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji (udział w szkolenia wewnętrznych i zewnętrznych)
  • w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Pracę przy zastosowaniu najnowszych technologii
  • Bogaty pakiet socjalny
  • Pracę w przyjaznym zespole profesjonalistów, bez sztywnych korporacyjnych reguł
  • Częściowy zwrot kosztów dojazdu