Przejdź do treści

Praca: Specjalista ds. Rekrutacji

Ogłoszenie numer: 2641235, z dnia 2019-09-10

Firma Kompozyty Sp. z o.o. (wchodzące w skład Grupy IM) jest dostawcą komponentów i systemów kompozytowych znajdujących zastosowanie w pociągach, autobusach, maszynach oraz generatorach. Firma jest znana z innowacyjnych wyrobów oraz najwyższej klasy procesów produkcyjnych oraz specjalizuje się w małych i średnich partiach produkcyjnych. Kompozyty posiada zakłady w Stanowicach oraz Jelczu-Laskowicach, które zatrudniają ok. 530 pracowników.

Aktualnie poszukujemy do zespołu otwartych, zmotywowanych i pozytywnych Osób na stanowisko:

Specjalista ds. Rekrutacji

Miejsce pracy: dolnośląskie / Jelcz-Laskowice, Stanowice (pow. oławski)

Opis stanowiska

  • Realizacja procesów rekrutacyjnych głównie w obszarze produkcyjnym
  • Aktywne poszukiwanie źródeł pozyskiwania kandydatów, w tym prowadzenie rekrutacji metodami bezpośredniego dotarcia do kandydatów
  • Onboarding nowych pracowników
  • Wdrażanie nowych narzędzi rekrutacyjnych z wykorzystaniem portali społecznościowych
  • Rekomendacja działań usprawniających procesy rekrutacyjne
  • Wystawianie ogłoszeń o pracę - wykorzystanie niekonwencjonalnych metod
  • Koordynowanie programem poleceń Pracowniczych
  • Rekomendowanie i wdrażanie efektywnych projektów w ramach Employer Brandingu
  • Współpraca z Agencjami Pracy, PUP
  • Tworzenie raportów rekrutacyjnych na potrzeby HR
  • Usprawnianie  komunikacji na produkcji poprzez wykorzystanie różnorodnych narzędzi
  • Tworzenie ankiet na potrzeby HR (satysfakcji, benefitów)

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane komunikacja i PR, nauki społeczne, reklama/marketing, dziennikarstwo, social media, ZZL)
  • Doświadczenie w realizacji procesów rekrutacyjnych
  • Znajomości narzędzi służących do aktywnego kreowania wizerunku pracodawcy wśród pracowników i kandydatów
  • Bardzo dobrej znajomości obsługi komputera (MS Excel, PowerPoint)
  • Otwarta głowa i pasja do pracy
  • Odpowiedzialność za prowadzone projekty, kreatywność i innowacyjność w podejściu do wykonywanych zadań
  • Doskonała organizacja czasu pracy i umiejętność pracy w zespole
  • Łatwość nawiązywania kontaktów i umiejętność dbania o dobre relacje
  • Asertywność i umiejętności negocjacyjne

Oferujemy

  • Aktywny i pełen wyzwań rozwój zawodowy
  • Stabilną i jednocześnie pełną wyzwań pracę w nowoczesnej branży
  • Stabilne wynagrodzenie, wysokie zarobki adekwatne do kwalifikacji zawodowych
  • Pracę w miłej atmosferze, w zgranym zespole
  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie
  • Otwartość pracodawcy na Twoje pomysły