Przejdź do treści

Praca: Specjalista ds. SEM

Specjalista ds. SEM
Miejsce pracy: Wrocław

Ceneo.pl to jeden z największych serwisów e-commerce w Polsce.

Aktualnie do naszego zespołu Performance Marketingu poszukujemy Specjalisty ds. SEM.

Jego celem będzie praca nad pozyskaniem i optymalizacją płatnego ruchu z wyszukiwarki Google.

ZADANIA:
  • Tworzenie i optymalizacja kampanii PPC, w szczególności: Search i Display Network, Google Shopping oraz Youtube
  • Zarządzanie kontem Google Merchant Center
  • Wsparcie działu Performance w pozyskaniu ruchu dla serwisów Grupy Ceneo.pl
  • Automatyzacja działań bazująca na skryptach oraz rozwiązaniach API
  • Analityka internetowa dotycząca branży SEM i eCommerce
  • Praca nad strategią SEM m.in. analiza konkurencji
  • Monetyzacja powierzchni reklamowej na bazie pozyskanego ruchu
OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:
  • Przynajmniej 2-letniego doświadczenia w pracy bezpośredniej nad kampaniami PPC
  • Bardzo dobrej znajomości narzędzi Google (Adwords Editor, Analytics, Search Console) – narzędzia DoubleClick będą dodatkowym atutem
  • Znajomości branży eCommerce
  • Konsekwencji w działaniu oraz dobrej organizacji pracy
  • Znajomości SQL oraz biegła praca z MS Excel
  • Dobrej znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie
OFERUJEMY:
  • Pracę wśród najlepszych specjalistów eCommerce w Polsce
  • Dostęp do wielu narzędzi, w tym rozwiązania Google 360 Suite i DoubleClick
  • Pracę projektową, bezpośredni wpływ na realizację celów organizacji
  • Możliwość doskonalenia zawodowego poprzez szkolenia i konferencje
  • Bogaty pakiet socjalny – opieka zdrowotna, dofinansowanie zajęć sportowych, bilety do kina i na koncerty, dofinansowanie do wypoczynku itp.
  • Świetną atmosferę pracy w młodym i kreatywnym zespole
  • Możliwość uczestniczenia w darmowych kursach języka angielskiego (różne poziomy, małe grupy)
  • Chillout wyposażony w wiele kultowych gier (Xbox & PS4) oraz chętnych do wspólnej gry
  • Atrakcje i zabawy organizowane przez Mood Managera (m.in. wspólny obiad/ śniadanie, konsultacje z trenerem fitness, seanse masażu i wiele innych pomysłów)
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: https://www.praca.pl/specjalista-ds-sem_2097881.html
Wysyłając aplikację wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Ceneo.pl sp. z.o.o – zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U. z 2018 poz.1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.

Wysyłając aplikację wyrażam zgodę na przesłanie mi dokumentów zawierających moje dane osobowe na wskazany przeze mnie adres email oraz oświadczam, że z uwagi na korzystanie przeze mnie z zewnętrznej, niezależnej od Ceneo.pl sp. z o.o. skrzynki mailowej, ponoszę pełną odpowiedzialność za zapewnienie odpowiedniego poziomu zabezpieczeń dla przesyłanych do mnie wiadomości, w tym za zabezpieczenia po stronie dostawcy skrzynki mailowej.

Wysyłając aplikację wyrażam zgodę, że administratorem moich danych osobowych jest Ceneo.pl sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu (60-166), przy ul. Grunwaldzkiej 182. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego, w związku, z którym przesyłasz do nas swoją aplikację oraz, o ile wyraziłeś na to zgodę, dla celów przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Ceneo.pl.
Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.
Dodatkowo informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez okres 36 miesięcy od dnia przesłania aplikacji lub w przypadku ewentualnego dochodzenia roszczeń maksymalnie 10 lat.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane przez Nas aplikacje.