Praca: Specjalista ds. Serwisu Oprzyrządowania do Obrabiarek CNC

Dla międzynarodowego producenta rozwiązań z obszaru metrologii oraz obróbki skrawaniem poszukujemy osoby na stanowisko:
Specjalista ds. Serwisu Oprzyrządowania do Obrabiarek CNC
Miejsce pracy: Wrocław
Opis stanowiska:
  • Prowadzenie instalacji, kalibracji oraz serwisu oprzyrządowania stosowanego w obrabiarkach CNC.
  • Diagnostyka wymienionych rozwiązań.
  • Prowadzenie szkoleń dla operatorów.
  • Raportowanie do Szefa Serwisu w Polsce.
Wymagania:
  • Doświadczenie związane z pracą jako Serwisant obrabiarek CNC.
  • Znajomość co najmniej jednego języka programowania, stosowanego w wymienionych maszynach.
  • Wykształcenie średnie-techniczne, mile widziane wyższe-techniczne.
  • Gotowość do pracy mobilnej na obszarze całej Polski.
  • Komunikatywność i łatwość w przyswajaniu wiedzy technicznej.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację.
  • Prawo jazdy kat. „B".
Oferujemy:
  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie, uzależnione od posiadanego doświadczenia.
  • Praca w stabilnej, międzynarodowej firmie.
  • Szkolenia zagraniczne.
  • Dostęp do nowoczesnych technologii i pracę z nowoczesnymi maszynami przemysłowymi.
  • Zatrudnienie w oparciu o Umowę o pracę.
  • Wszelkie narzędzia pracy, w tym samochód służbowy – z możliwością wykorzystywania do celów prywatnych.
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: https://www.praca.pl/specjalista-ds-serwisu-oprzyrzadowania-do-obrabiarek-cnc_1999701.html
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.