Przejdź do treści

Praca: Specjalista ds. sprzedaży drobiu

Lider branży spożywczej

poszukuje kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. sprzedaży drobiu
Miejsce pracy: Wałbrzych
Nr ref.: 2018/01/MP
Zadania:
  • przygotowywanie raportów i ofert handlowych
  • wprowadzanie zleceń sprzedażowych do systemu
  • negocjowanie warunków kontraktu
  • monitorowanie i analiza rynku wieprzowiny pod kątem potrzeb, potencjału i bieżącej sytuacji oraz działań konkurencji
  • utrzymanie oraz rozwój kanałów sprzedaży na rynku krajowym oraz zagranicznym
Wymagania:
  • wykształcenie minimum średnie
  • doświadczenie w zakresie sprzedaży
  • mile widziana znajomość obsługi systemu SAP
  • prawo jazdy kat. B
  • łatwość diagnozowania potrzeb klienta
  • zdolność prowadzenia negocjacji
  • komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • znajomość języka angielskiego
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • możliwość pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: https://www.praca.pl/specjalista-ds-sprzedazy-drobiu_1935672.html