Przejdź do treści

Praca: Specjalista ds. sprzedaży inwestycyjnej

20 oddziałów

450 pracowników

AB Bechcicki Sp. z o.o. - ogólnopolski lider w hurtowej sprzedaży farb, lakierów i materiałów budowlanych, funkcjonujący skutecznie na rynku od 1998 roku, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku

Specjalista ds. sprzedaży inwestycyjnej
Miejsce pracy: Legnica
Zadania na stanowisku:
  • profesjonalna obsługa Klientów i budowanie z nimi pozytywnych relacji handlowych
  • doradztwo produktowe i współpraca z dostawcami
  • prowadzenie dokumentacji sprzedażowej i magazynowej
  • tworzenie i prezentowanie oferty dostosowanej do potrzeb Klienta
  • zamawianie towaru i nadzór nad realizacją dostaw
Wymagamy:
  • wykształcenie co najmniej średnie (mile widziane o profilu budowlanym)
  • biegła obsługa komputera i sprawne poruszanie się w Internecie
  • podstawowa znajomość środowiska MS Office (Excel, Word)
  • inicjatywa, zaangażowanie i dobra organizacja pracy
  • otwartość, komunikatywność i kultura osobista
  • mile widziane doświadczenie na stanowisku handlowym i/lub doświadczenie w branży budowlanej
Oferujemy:
  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, o ugruntowanej pozycji na rynku
  • atrakcyjne wynagrodzenie na podstawie umowy o pracę oraz motywujący system prowizyjny
  • samodzielne i odpowiedzialne stanowisko, w zespole preferującym kreatywność i inicjatywę
  • rozwój zawodowy i osobisty oraz szkolenia handlowe i branżowe
  • karty Multi Sport dla pracowników i ich rodzin
  • grupowe ubezpieczenie na życie i ubezpieczenie zdrowotne
  • miłą atmosferę w pracy
W zgłoszeniu prosimy zamieścić informacje:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez AB Bechcicki Sp. Z o.o.  moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony danych osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji"