Przejdź do treści

Praca: Specjalista ds. sprzedaży produktów bankowych

Od nas dostaniesz:
  • umowę o pracę w Centrum Usług Finansowych
  • Konkursy sprzedażowe
  • Jasną ścieżkę kariery
  • Przejrzysty system wynagradzania
  • Rozbudowany system adaptacyjny
  • Dofinansowanie do świąt i wypoczynku
Zobacz co nas motywujedo pracy:

Specjalista ds. sprzedaży produktów bankowych

miejsce pracy: Jelenia Góra, Nr ref.: ASZ/145/1018
Twoje zadania:
  • sprzedaż produktów bankowych dla klientów indywidualnych (m.in. konta, kredyty, depozyty)
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • promowanie zdalnych kanałów dystrybucji
  • prowadzenie akcji promocyjnych
Potrzebne Ci będzie:
  • empatyczne nastawienie do pracy z klientem
  • doświadczenie w aktywnej sprzedaży, mile widziane w pracy w bankowości
  • motywacja do osiągania najlepszych wyników
  • konsekwencja w realizacji założonych celów
  • dynamizm w działaniu, otwartość i łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • chęć zdobywania nowych umiejętności w aktywnej sprzedaży produktów bankowych
  • otwartość na pracę z mobilnymi narzędziami (smartfon, tablet)