Przejdź do treści

Praca: Specjalista ds. Sprzedaży w Salonie firmowym Orange

Specjalista ds. Sprzedaży w Salonie firmowym Orange
Team Trzebnica,
ul. Obrońców Pokoju 16B

(umowa o pracę na czas określony)

Od lat znajdujemy się w pierwszej dziesiątce najlepszych pracodawców na świecie. Dostarczamy nowoczesne rozwiązania telekomunikacyjne, które wpływają na poprawę jakości życia milionów ludzi. Dołączając do Orange masz pewność, że Twoja praca ma znaczenie, a Twoje zaangażowanie zostanie nagrodzone.

Nasz Standard
Nasz
Standard
  • Umowa o pracę
  • Rekrutacje wewnętrzne
  • Nowoczesne środowisko pracy
  • Programy rozwojowe i systemy szkoleń
Zadania
Zadania
  • sprzedaż i promowanie oferty Orange w Salonie Sprzedaży
  • budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami
  • obsługę klientów zgodnie ze standardami Orange
  • edukowanie klientów z zakresu nowych technologii
  • stałe uaktualnianie wiedzy o ofertach Orange oraz rynku telekomunikacyjnym
Pasujesz do nas jeżeli
Pasujesz
do nas jeżeli
  • posiadasz umiejętność słuchania i odpowiadania na potrzeby klientów
  • jesteś gotowy/a do bycia doradcą i opiekunem klientów
  • interesujesz się nowymi technologiami
  • masz pasję i dynamizm w realizacji zadań
  • dbasz o satysfakcję klientów
  • jesteś skuteczny/a w działaniu
  • posiadasz doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klientów
Mamy dla Ciebie
Mamy
dla Ciebie
  • szkolenia produktowe i sprzedażowe
  • kartę sportową bez limitów
  • internet i telefon bez limitu
  • prywatną opiekę medyczną
Wszystkie benefity znajdziesz na orange.jobs
Zapytaj o szczegóły
Zapytaj
o szczegóły