Przejdź do treści

Praca: Specjalista ds. sprzedaży w salonie Orange

  • 182 salony
  • 700 pracowników
  • 24 lata na rynku

TELL Sp. z o.o. to jedna z największych w Polsce sieci salonów sprzedaży Orange.
Poszukujemy osób, które wraz z nami będą aktywnie budować markę!

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. sprzedaży w salonie Orange
Miejsce pracy: Dzierżoniów
Twoje zadania:
  • bezpośredni kontakt z klientami w salonie – pomoc w wyborze produktów i usług Orange
  • aktywna sprzedaż i promowanie ofert Orange
  • realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych
  • budowanie długotrwałych relacji z Klientami i tworzenie pozytywnego wizerunku
Szukamy właśnie Ciebie jeśli:
  • masz pierwsze doświadczenie i chcesz rozwijać się w sprzedaży
  • jesteś na bieżąco z nowinkami technologicznymi
  • masz w sobie determinację i motywację do pracy
  • potrafisz słuchać i reagować na potrzeby klientów
Oferujemy:
  • Umowa o pracę / stabilna praca
  • Podstawa + premie
  • Szkolenia
  • Karta MultiSport
  • Opieka medyczna
  • Ubezpieczenie
  • Awanse wewnętrzne
  • Udział w konkursach sprzedażowych