Przejdź do treści

Praca: Specjalista ds. sprzedaży

Ogłoszenie numer: 2481839, z dnia 2019-06-07

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby, która dołączy do zespołu jako Specjalista ds. sprzedaży.

Specjalista ds. sprzedaży

Miejsce pracy: dolnośląskie / Wałbrzych, Świdnica, Lubin

Opis stanowiska

  • Aktywny i skuteczny rozwój bazy obsługiwanych klientów
  • Realizacja wyznaczonych planów sprzedaży
  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy i dystrybuowanych marek.

Wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej
  • Umiejętność nawiązywania i budowania trwałych relacji z klientami
  • Nastawienie na realizację
  • założonych celów.
  • Umiejętność planowania i zarządzania czasem.
  • Wysoka kultura osobista
  • Komunikatywność.
  • Prawo jazdy kat. B oraz doświadczenie wprowadzeniu samochodu

Oferujemy

  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Aktywny udział w rozwoju firmy
  • Dobrą atmosferę pracy w zespole
  • Pomoc w organizacji pracy i zdobywaniu nowych klientów
  • Szkolenia z zakresu znajomości produktów