Przejdź do treści

Praca: Specjalista ds. sprzedaży

Ogłoszenie numer: 1924435, z dnia 26-02-2018

Klient portalu Praca.pl

Jeśli interesuje Cię praca w międzynarodowej instytucji finansowej i chcesz zdobywać nowe kwalifikacje i umiejętności – podejmij wyzwanie!

Istniejemy w Polsce od 24 lat i zatrudniamy ponad 3000 osób, z czego większość pracuje z nami powyżej 10 lat. Współpracujemy z ponad 2 mln klientów.

Jesteśmy profesjonalistami, w tym co robimy, dlatego osiągnęliśmy pozycję lidera naszej branży w Polsce.

Chcemy współpracować z osobami zaangażowanymi, pozytywnie nastawionymi i konsekwentnie dążącymi do osiągania sukcesu.

Specjalista ds. sprzedaży

Miejsce pracy: / Wrocław,Strzelin, Jelenia Góra, Legnica, Wałbrzych, Lubin, Bolesławiec, Polkowice, Milicz

Opis stanowiska

  • Aktywne pozyskiwanie klientów
  • Realizowanie planów sprzedaży

Wymagania

  • Min. 1 rok doświadczenia w sprzedaży produktów lub usług
  • Umiejętność zdobywania klientów
  • Umiejętność aktywnego słuchania i badania potrzeb klienta
  • Gotowość do ciągłego uczenia się i podnoszenia kwalifikacji
  • Optymizm i wiarę w siebie

Oferujemy

  • Profesjonalne szkolenia i sukcesywny rozwój
  • Przejrzyste zasady wynagradzania premiujące osiągane wyniki
  • Pracę w młodym i optymistycznym zespole
  • Bonusy pozapłacowe
  • Wsparcie kadry kierowniczej
  • Współpracę z renomowaną firmą o międzynarodowym zasięgu
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: http://www.praca.pl/specjalista-ds-sprzedazy_1924435.html